HİZMETLERİMİZ

Konseptinize en uygun kısa ve öz bilgi akışları ile hakkımızda vizyonumuz & misyonumuz gibi en genel ve doğru kurum bilgilerinizi, amaçlarınızı, hedeflerinizi en geniş kitlelere bu isim altında kodlanan web siteleri ile duyurabilirsiniz.

Örneğin web sitenizde yanlızca "Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, İletişim" gibi menülerle basit ama en anlaşılır şekilde Şirket yada Kuruluşunuzu kullanıcılara en kısa yoldan tanıtmak ve iletişim bilgilerinizi paylaşmak mı istiyorsunuz?

Size en uygun %100 dinamik alt yapıya sahip web tasarım ve yazılımlarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Grafik tasarım, iletmek isteğiniz mesajın ya da bir düşüncenin görselleştirilmesi için   metnin ve görsellerin  görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesidir. Baskılı işlerde, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı, web tasarımı gibi birçok ortamda uygulanabilir.

Kısaca Ant-Yazılım, bir tasarım ofisidir ve her türlü baskı işlerinize uygun çözümler sunmaktadır.

Grafik Hizmetlerimiz; 

 1.  Basın İlanı
 2.  Katalog
 3.  Broşür
 4.  Dergi, Kitap ve Kapak
 5.  Afiş 
 6.  Billboard
 7.  Ambalaj
 8.  Promosyon
 9.  Kurumsal Kimlik
 10.  Logo
 11.  Kartvizit
 12.  Antetli Kağıt
 13.  Fatura
 14.  Zarf
 15.  Dosya
 16.  Bloknot
 17.  El İlanı

Pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem(logo)den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtmelidir..

Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır. Belli dönemlerde firma ve tasarımcıların ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firma kurumsal kimlik ile oluşturduğu imajı sıklıkla değiştirilmez.

Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temeli firma amblemi üzerine kurulmuştur. Amblem renklerinin her durumda aynı değerde basılması, yazı tiplerinin hiçbir zaman değişmemesi bu çalışmanın temelini oluşturur.

Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasının sağlayan çalışmalardan biridir.  

Büyük şirketlerden en küçük ürünlere kadar markalar kendi saygınlık, değer güç ve güzelliklerini tıpkı bir kıyafet gibi üzerlerinde taşıdıkları amblem veya logolarıyla gösterirler.

Sizlerin istekleri doğrultusunda hedef kitlenize uygun kolay iletişim olanağı sağlayacak tasarımları kendi ekibimizle müşterilerinize firmanızı en sade, belirgin, farklı ve özgün bir şekilde sunacağınız çalışmalar üretmek.

Fuar ve kongrelerde kullanılan sunum posterleri, stand afişleri, duyuru gibi çok çeşitli posterlerin tasarımları ve baskıları bünyemizde basıp siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Basılan posterler, kullanılacak yere göre foreks malzeme üzerine sıvanarak ve lamine edilerek uzun süre kalıcı hale getirilebilir. Bu posterler fuarlarda hazır standlarda kullanılabileceği gibi ayaklı standlarda ve duvar panolarında kullanılabilir. Dijital Baskı Merkezi'nde işleriniz, istenen boyda, 600 dpi çözünürlükte basılır. Gerçek renklerle fotoğraf kalitesindeki baskılar için, iç ve dış mekanlara uygun değişik malzeme alternatifleri... Folyo Baskı, Vinil Baskı, Mesh Baskı, Oneway Vision Baskı , Kağıt Afiş Baskı, Duratrans Baskı

Firmanızın basılı görselleri için size en doğru hizmeti sunacak yerdesiniz. Kurumsal Kimlik ürünlerinden Ürün Ambalajlarına kadar her tür skaladan basılı görsel için firmanızın çizgisine en uygun baskıyı en doğru malzeme, renk ve tekniği belirleyerek uygulayacak olan uzman ekibimiz ile son noktada elinize ulaşacak basılı ürünlerde memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir.

Ayrıca firmanıza endüstriyel tasarım anlamında sunduğumuz hizmetler ile ürünleriniz için etkili tasarımlar geliştirerek ürününüzü en iyi yansıtacak ambalaj tasarımlarını sizlere sunuyoruz.

Günümüzün en büyük yatırım alanlarından biri haline gelen e-ticaret siteleri size internette sanal bir mağaza açma ve ürünlerinizi binlerce kullanıcıya ulaştırmanızı sağlar. Kredi kartı ve kargo sistemi ile uzaktan satış imkanı sunan bu sistem alışılagelmiş birebir satış mantığının yanında çok fazla avantaj sağlamaktadır. Aynı anda sitenizin binlerce kişiye satış yapmasına olanak sağlar ve müşteri temsilcisi görevi görür.Tamamı Piksel Reklam ekibi tarafından geliştirilmiş olan e-ticaretim online satış sistemi ile Türkiye' nin en hızlı çalışan ve en iyi google optimizasyonuna sahip e-ticaret sitesine sahip olun.

Barındırma hizmeti kişisel veya kurumsal web sitelerinin internet üzerinden erişimini sağlayan internet barındırma hizmetinin bir tipidir. Barındırma hizmetini sağlarken kendimize ait olan sunucularımız üzerinden müşteri talepleri doğrultusunda ayırdığımız sistem kaynakları (Disk alanı (HDD), Site trafiği (Bandwidth)) müşterinin kullanımına sunulmaktadır.

Promosyon müşterilerinize verdiğiniz birer hediyedir. Hediye ne kadar etkili ve kaliteli olursa o kadar amacına ulaşmış demektir. İthalatını yaptığımız birçok promosyon ürünüyle sizlere hem en ucuzunu hem de en kalitelisini getirdik. Artık müşterilerinize hediyelerinizle kendinizi daha da güçlü ifade etmiş olacaksınız.

Ürünlerimizden bazıları;

 1. Lüks ahşap masa setleri
 2. Ahşap masa setleri
 3. Dijital masa setleri
 4. Usb bellekler
 5. Termoslar
 6. Kalem setler
 7. Lazer kalemler
 8. Kalem & anahtarlık setleri
 9. Kartvizitlikler
 10. Metal kalemler
 11. Plastik tükenmez kalemler
 12. Anahtarlıklar
 13. Sekreterlikler
 14. Laptop çantaları
 15. Evrak çantalarıAjandalar
 16. Çakmaklar
 17. Duvar saatleri

Türkiye'de son birkaç yılda hızla yüklesen bir sektör haline gelmiştir. Geleceğin pazarlama yöntemi olarak da adlandırılan soysal medyanın popüler  olmasının en önemli nedeni dünyadaki internet kullanıcı sayısının her gün daha da artmakta olmasıdır. İnsanların en hızlı bilgiye ulaşma yolu internet üzerinde ki sosyal paylaşım siteleri, forumlar ve geniş kapsamlı arama sayfalarıdır.

Sosyal medyayı klasik pazarlamadan ayıran en büyük özellik, marka ve takipçilerin karşılıklı iletişim kurabilmesidir. 1 milyarı geçen kullanıcı sayısı ile Facebook’un ve benzeri sitelerin iletişim gücünün artık dünya markaları da farkında. Markanızın bilinirliğini artırmak ve geniş kitleler ile iletişim içerisinde olabilmek için sosyal medyada mutlaka yer almalısınız. Yapacağınız tüm çalışmalar marka konumlandırmasının yanı sıra marka sadakati ve güvenini de oluşturacaktır.  Ayrıca sosyal medya ve dijital pazarlama ile klasik pazarlamaya kıyasla daha düşük bütçeler harcayarak markanız için pazarlama etkinlikleri ve dijital reklamcılık yapabilirsiniz.

Diğer yandan sosyal medya ile hedef kitlenizi daha yakından tanıyabilir, direkt hedef kitlenize yönelik çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya danışmanlığı hizmetinden faydalanan firmalar markaları hakkında neler konuşulduğunu kolayca tespit edebilirler. Sosyal medyada var olan firmalar müşterilerinin markaları hakkında olumlu olumsuz eleştirilerini öğrendiği için ürün ve hizmetlerini onların istek ve taleplerine göre iyileştirerek daha fazla müşteriye, daha fazla ürün satışı gerçekleştirebilirler.

Sosyal medya danışmalığı günümüzde bir lüks değil ihtiyaçtır. Çünkü teknoloji ve internet çağının gelişmesi ile iletişim ve reklam mecrası da farklı bir sektör alana doğru yönelmiştir. Sosyal medya ajansları adı ile markaların reklam ve pazarlama tanıtımları artık internet ortamına taşınmıştır. Reklam amaçlı gazete ve TV yayınları herkes tarafından keşfedilmeyebilir ama internet ortamındaki durum ise daha da çok reklam yapma olasılığı sağlamakta ve bu sayede milyonlarca kişiye ulaşma imkanını size sunmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanın amacı nelerdir;

1) Şirketinizin misyonu ve vizyonu doğrultusunda şirketinizin sosyal medyada ki yerini belirlemek,

2) Sizi sosyal medyada etkin hale getirmek,

3) Şirketinizin potansiyel müşteri kitlesine ulaşmasını sağlamak,

4) En hızlı ve doğru şekilde reklam, tanıtım vb görevleri sizin yerinize üstlenmek,

5) Aktif bir şekilde müşteri kitlesinin isteklerine uygun cevapları bulmak ve onları yanıtlamak,

6) Sektörde ki gelişmeleri takip edip sürekli olarak yenilenmenize yardımcı olmaktır.